پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ
آخرین اخبار
اخبار > بازدید مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر از اردوی جهادی بسیج دانشگاه؛
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر از اردوی جهادی بسیج دانشگاه؛

عصر گذشته دکتر یوسف قیصری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، حجت الاسلام سید مرتضی حسینی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، دکتر روح الله ارشادی، معاون فرهنگی دانشگاه، مرتضی محمودی، مدیر کل اداری دانشگاه و تعدادی از دیگر مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر از گروه جهادی حضرت فاطمه زهرا(س) بسیج دانشجویی این دانشگاه بازدید کردند. 

حجت الاسلام سید مرتضی حسینی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در این دیدار صمیمی ضمن عرض خداقوت به شرکت کنندگان در این اردوی جهادی گفت: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید کسی که یک عمل صالح انجام دهد قبل از این که برای دیگران باشد برای خودش یک خیری را فرستاده است.

وی با بیان این که حرکت های جهادی نمود بارز فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری است ادامه داد: جهادگران دانشجو باید سازندگی را از خود شروع کنند، اگر انسان نتواند خود را بسازد قطعا نمی تواند خانواده و اجتماع پیرامون خود را بسازد لذا اولین برکت اردوی جهادی، سازندگی خود انسان است.

حجت الاسلام حسینی گفت: آنچه در اردوهای جهادی مهم تلقی می شود این است که خود جهادی بمانیم و جهادی کا رکنیم و بر محیط پیرامون خود تاثیر گذار باشیم و بتوانیم فرهنگ اردوهای جهادی را در بین مردم گسترش دهیم.

وی تصریح کرد: ساعت به ساعت حضور خود را در این روستاهای محروم کم نبینید، حضور جهادی شما در این عرصه بسیار پر بها است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کمک به محرومان و مستضعفین جزو کارهای بزرگی است که آن را از مولایمان امام علی(ع) آموختیم و مقام معظم رهبری هر ساله تاکیدات ویژه ای در این خصوص دارند، از هر لحظه‌ای باید برای رساندن پیام مکتب اسلام استفاده کنیم.

در ادامه یوسف دکتر قیصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر اظهار کرد: ازخود گذشتگی جز مسائل اصلی اردوهای جهادی است و جهادگران در این گرمای سوزان و شرجی بالا ایثار می کنند.

وی افزود: شما جهادگران نقاط ضعف و قوت این روستاها را می بینید و در صدد رفع معایب و مشکلات بر می آیید و نقاط قوت را تقویت می کنید، وظیفه مسئولین نیز همکاری با این گروه های جهادی است.

قیصری با بیان این که تلاش و مجاهدت این گروه های جهادی ستودنی است گفت: مباحث علمی و کارهای کارشناسی شده نباید جایگاه خود را در این دوره ها از دست بدهد؛ چرا که شاخصه اصلی دانشجویی کارهای علمی و مبتکرانه و تحقیقاتی است.

وی تصریح کرد: عامل همه بدبختی های جامعه خودخواهی است که دانشجویان جهادگر ثابت کرده اند دگرخواه هستند و با این اردوهای جهادی از خود گذشتگی خود را ثابت کرده اند که این مهم بسیار ارزشمند است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر تاکید کرد: کارهای جهادگران بسیجی در مناطق کم برخوردار برخواسته از اعتقاد قلبی و روحیه جهادی و انقلابی دانشجویان و در راه رضای خداست و همین عوامل باعث اثر بخشی این اردوها در سالهای اخیر بوده است.

وی با تشکر از مسئولین سابق بسیج دانشجویی تحصیلات تکمیلی که همه در اردوهای جهادی دانشگاه حضور فعال و مستمر دارند بیان کرد: تاثیر مثبت و الهی شما در این مناطق محروم قطعا از جانب خدا بی جواب نخواهد ماند و همه مسئولین دانشگاه در کمک به گروه های جهادی کوتاهی نخواهند کرد.

در پایان این دیدار صمیمی رییس و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی از محل برگزاری کلاس های گروه جهادی و پروژه های عمرانی در دست احداث مربوط به نیازمندان روستا بازدید کردند.

 


٢١:٤١ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٥٩٩٣    /    تعداد نمایش : ١٣٨خروج
منو اصلی
دفاتر نهاد استان
خدمات نهاد
جشنواره و مسابقات
ویژه نامه ها
ارتباط

اوقات شرعی

تمامی حقوق این سایت برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر محفوظ می باشد.     bushehr.nahad.ir